Özür Çiçekleri

Ürünler 1 - 145 / Toplam 268

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Ürünler 1 - 145 / Toplam 268

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Özür dilemek için çiçek gönder

Hepimiz insanız ve hepimiz bazen hata yaparız. Barışın ve özür dilemek için kaliteli bir buket çiçek ile af dileyin. Hayat bazen zor, hepimiz biliyoruz. ve, mükemmel insan olmak istediğimiz kadar, bazen yanlış yapıyoruz. Bazen yanlış zamanda yanlış kelimeyi söylüyor ya da şeyleri unutuyoruz ve istemeden bize en yakın olanları incitiyoruz. Bir şeyler bazen düzgün rayında gitmiyor ve bunun ne olduğundan emin değiliz.

Samimi bir özür dilemek için en iyi çiçekler nelerdir

"Çiçekler "üzgünüm"demenin harika bir yoludur. Çiçeklerin arkasında belli bir zarafet ve sihirli bir güç var, onları gönderdiğiniz kişiye onları düşüncelerinizi dile getiriyor. “özür dilerim" çiçeklerimiz bir özür dilemede gerektiği o an için özür dilerim çiçek sayfasının da seçeceğiniz mükemmel çiçekler olacaktır.

Üzgün olduğunu söylemek için gönderebileceğiniz en iyi çiçeklerden bazıları:

Gülleler
Orkideler
Laleler
Vadinin zambak
Karanfiller
Gerbera

Bu çiçek dilinde doğru renk seçimi söz konusu olduğunda, beyaz çiçekler içten dileklerini ifade etmek için ideal bir yoldur.

Uzak mesafelere "Özür Dilerim" çiçek gönder

Çiçeklerle özür dilemek istediğiniz kişiden uzakta olsanız bile onlara ulaşabilirsiniz. Türkiye çapında 50'den fazla şehre çiçek sipariş hizmeti sayesinde, mesafe ne olursa olsun çiçeklerle iyi bir özür için bir engel değildir. En iyi çiçekçi ustalarımı ile çalışmak, gönderdiğiniz çiçeğin en mükemmel halde sevdiklerinize ulaşmasını sağlıyoruz.

Tek yapmanız gereken çiçek siparişi vermek ve özür dilemek, en iyi çiçeklerle uygun çiçek seçmek, çiçeklerinizi ne zaman ve nereye göndermek istediğinizi söylemek ve birkaç tıklamayla tamamlamak. Ayrıca alıcıya mükemmel mesaj ayarlayarak sevdiklerinizin kalbini tekrar kazanın.

Yaptığınız hata ne olursa olsun, taze çiçekler sizi affettirmek için en iyi bir yol olacaktır.