Gül

Ürünler 1 - 145 / Toplam 272

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Ürünler 1 - 145 / Toplam 272

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Aşkını ifade etmek gül gönder

Gül gönderme muhtemelen özel bir hayranlık yaratmak için en iyi yoldur. Bugün aşkını ifade etmek için güzel bir gül gönder.11 kırmızı gül ve taze bir gül buketi siparişi üstüne daha romantik hiçbir duygu olduğunu düşünmüyoruz. Senin hissettiğin duyguları en içten bir şekilde aşkına ifade etmek için hemen bir gül siparişi verin. Uzak bir yerde olsanız bile bırakın çiçekler sizin için konuşsun. Güller size ve sevgilinize iletmek için romantik buket ve tasarımlarla fantastik bir görünümle tüm şekil, boyut ve renk, seçenekleri ile sevdiklerinize gönderilebilir.

Tutkulu bir gül siparişi göndermek

Gül, uluslararası olarak sevginin temsilcisi olarak bilinir. Yüzyıllar boyunca pek çok sevgilinin tutkusunun karşılığı olarak parlak renkleri, narin şekli ve güzel görünümü ile ayırt edici ve kokusu ile sevdiklerine vererek en güzel duygularını söylemiş olurlar. Sevgililer Günü çarpıcı ve renkli gül bir buket siparişi vermek ve özel birine sürpriz yaparak gülümseme yaratacaktır. Yeni aşk için tek bir kırmızı gül, romantizm ateş tutuşturmak için yerli olabilir ya da yıldönümüde 11 kırmızı gül ile ilişkinize derin duygular ve bağlılığınızın simgeleyen bir hediye olacaktır. Gülerler ile mükemmel sayısıyı seçmek her zaman benzersiz bir mesaj olacaktır. İlişkinizin hangi aşamada olursa olsun gül ideal çiçek olabilir. Güller tüm yıl boyunca harika bir hediye olduğundan, buket içindeki sayı gül gönderdiğinizde de önemli olmayacaktır.

Sadece güller mi?

Siparişinizi özelleştirmek için geniş bir eklenti yelpazesine sahibiz. Aşkınıza sevgi ekstra bir mesaj göndermek için klasik ve modern tebrik kartları güzel bir seçim olacaktır. Çikolatalar, pelüş oyuncaklar gibi diğer küçük ekstralarla gül siparişinizi daha da geliştirebilirsiniz. Sevdiklerinizin kalplerinin gül siparişi geldiğinde daha hızlı atacağından emin olabilirsiniz. Sizin için özel olan sevgilinize, sizin için ne kadar özel olduklarını göstermek istediğinizde, gül siparişi gönderimi ile yapmak istediğiniz supriz için tüm araçlara sahip.

Gül siparişi ile sevgi gönderiyoruz

Uzman çiçekçiler ağımız tarafından kolaylaştırılan ÇiçekBahçem'in çiçek siparişi hizmeti ile güllerimizi 50'den fazla ülkeye gönderebilirsiniz. Çiçek siparişi Türkiye'nin neresinde olursanız olun mümkün olan en hızlı gelmesini sağlamak için çok çalışıyorlar. Güller için yedi günlük tazelik garantisi veriyoruz. Biz de bu son dakika gül gönderimi için aynı gün teslimat sunuyoruz, bu yüzden özel günler için tam zamanında gelecektir.