Yılbaşı

Ürünler 1 - 145 / Toplam 226

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Ürünler 1 - 145 / Toplam 226

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2

Yılbaşı Çiçekleri 2018

2018 Yılbaşı çiçekleri ile sevdiklerinizi mutlu edecek bir çok seçenek bizde mevcut. Bir çoğu için, yılbaşı, aile ve arkadaşlar ile yeniden bir araya gelme zamanıdır, ancak bazıları için ise iş yılbaşı için için eve dönmeyi imkansız kılar. Neyse ki CicekBahcem'de çözümümüz var. Türkiye geneli teslimat hizmetimiz aracılığıyla Türkiye çapında 100'den fazla şehire teslimatlar ile, bir çiçek yardımıyla mesafeyi kısaltmanızı engelleyen hiçbir şey yoktur.

En İyi Yılbaşı çiçekleri

Soğuk ve Aralık havalarından dolayı, birçok kişi yılbaşında çok etkileyi bir hediye vermek için çok düşünür. İste bu düşünceden sizi kurtarmak için Yılbaşının büyüsünü,yakın ve uzak sevdiklerinize sürpriz yapmak için birbirinden güzel ve özel Yılbaşı çiçekleri seçeneklerinden bir sürü seçenek vardır. Parlak kırmızı güller, canlı yeşil ve parlak beyaz tonları ile, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın seveceği güzel bir sıcaklık yeni yıla uyandırmak için emin olun en güzel hediye olacaktır.

Yılbaşı için en iyi çiçekler:

Poinsettia ( Atatürk Çiçeği )
Gül
Orkideler
Nergis zambağı
Lilyum
Nergis

Yılbaşı için zamanında Nasıl çiçek sipariş verebilirim

CicekBahcem ile Yılbaşı çiçekleri sipariş çok basittir. Birkaç tıklamayla, Türkiye'nin hemen hemen her yerinde güzel bir taze sürpriz çiçek siparişi gönderebilirsiniz.

Sipariş vermek için şu adımları izleyin:

  1. Çiçeğinizi nereye ve ne zaman gönderdiğinizi bize bildirin - 100'den fazla noktaya teslimat yaptığımızı unutmayın!
  2. İsteğe bağlı bir yazılı mesaj ekleyin ücretsiz olduğunu unutmayın!
  3. Çiçeğin yanında ekstra ile sipariş daha şaşırtıcı olun - Yılbaşı'da bir kutu çikolata daha iyi hissettirecektir.

2018 yılında Yılbaşı çiçekleri sipariş etmeden önce dikkate alınması gereken birkaç önemli şey:


-Çoğu şehirde Yılbaşı için son garantili siparişlerimiz 31 Aralık saat 17: 00'de yapılmalıdır.
-Çiçek teslimatları için 24'e kadar sipariş alabiliriz.
-Son Dakika çiçek siparişini önlemek için Yılbaşı'dan 1-2 gün önce teslim seçeneğini öneririz. (Ayrıca yılbaşı gününe ekstra taze olarak gelir ve Yılbaşı masasında açması için bir güne ihtiyaç duyar.)

Yılbaşı çiçekleri ile daha fazla yaşam ekleyin.

Güzel çiçekler olmadan Yılbaşı kutlaması olmaz. Yılbaşı ağaçları, yuvarlak çelenkler gibi doğal süslemeler zaten gelenekseldir, bu yüzden neden Yılbaşı çiçekleri de gönderilemesin? Bir poinsettia(Atatürk Çiçekği göndererek Aralık ayında, doğal ve benzersiz bir dokunuş yapın, güller veya belki birkaç lilyum ile birinine dekor edilerek hazırlanmış yada kendi Yılbaşı geleneği başlatmak için harıka bir çiçek siparişi verilebilir. Ekstra iddialı hissediyorsanız, belki de sevdikleriniz için Yılbaşı ağacını süslemek için çiçek gönderebilirsiniz.