FİRMA PROFİLİ

Çiçek Bahçem Hoş geldiniz!

 

Çiçek Bahçem, 1980 Yılında Ankara’da çiçek sektörüne girmiş ve büyük bir ivme kazanarak ilerlemiştir. 1995 Yılında www.cinarcicekcilik.com.tr İle online çiçek sektörüne başlamış ve yenileme çalışmaları ardından www.cicekbahcem.com online çiçek sipariş sitesiyle 2004 yılında online çiçek sektöründe liderlik yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

İdealimiz, sunduğumuz "Çiçekleri" tasarımından sunumuna kadar her şeyi "şık" bir şekilde, internet sayfamız aracılığı ile sizlere sunmaktır.

 

CicekBahcem.com markası nasıl oluştu?

 

Klasik hediye gönderme anlayışı ve çiçek hediye etme anlayışı ülkemizde de yavaş yavaş gelişiyor. Çiçekten vazgeçemiyoruz ama aynı zamanda klasik çiçeklerden farklı tasarımlarda bir hediye de sunmak istiyoruz. Cicekbahcem.com İşte böyle bir anlayıştan hareketle doğdu. Artık www.cicekbahcem.com ile Sevdiklerinize hem çiçek hem de ilginç tasarımları hediye edebilir; böylece onlara hem de görsel bir şölen hem ruhuna hitap eden güzellikler yaşatabilirsiniz. Sizleri hem Şıklığı ile alıcıyı şaşırtan hem de çiçek görselliği ile büyüleyen www.cicekbahcem.com'de buluşturmak isteriz.

 

Cicekbahcem.com Markası Bir Çiçek Bahçem girişimi olup, geçmişte İnternet Girişimleri konusunda birçok deneyimi olan Çiçek BAHÇEM tarafından 18 Haziran 2008 tarihinde hayata geçmiştir.

 

 

Yüzlerde Tebessüm yaratmak, bunu sizler ve sevdiklerinizle buluşturmak dileğiyle...

 

 

Saygılarımızla,

Cicekbahcem.com Ekibi