Mutluluk, Kutuda Çiçek Siparişi Gönder

Parlak. 35 pembe renkli güller. pembe güllerimiz hakkında çok özel bir şey var, özellikle de bu güzel çiçekler kapıya geldiğinde sevdiğiniz birinin hissedeceği duygular gibi. Bir yıldönümünü kutlamak için bu çiçek sizin için muhteşem bir seçenek olacaktır. Kaliteli kutu içinde hazırlanmış pembe güller, renki ve kaliteli. Kutuda renkli ve kaliteli güler. Sevdiklerinize kutuda gül siparişi.
Ürün Kodu: KT127

Durumu: Stok mevcut değil

1.469,65 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Kutu' da çiçek siparişi

Parlak. 35 pembe renkli güller. pembe güllerimiz hakkında çok özel bir şey var, özellikle de bu güzel çiçekler kapıya geldiğinde sevdiğiniz birinin hissedeceği duygular gibi. Bir yıldönümünü kutlamak için bu çiçek sizin için muhteşem bir seçenek olacaktır. Kaliteli kutu içinde hazırlanmış pembe güller, renki ve kaliteli. Kutuda renkli ve kaliteli güler. Sevdiklerinize kutuda gül siparişi.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • 35 Adet Pembe Gül
  • Çiçek Kutusu
  • Cipsofilyalar- ve yeşillik

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.
  • Kutu renginde stok durumuna göre değişiklik yapılabilir. Değişiklik müşteriye sorulmaksızın yapılabilir. 

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Mutluluk, Kutuda Çiçek Siparişi Gönder
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.