ÇİÇEK GÖNDER

Çiçek Gönder Ama Nasıl?

Nasıl Online Çiçek Gönder mi Yapılır?

ÇİÇEK GÖNDER CicekBahcem.com, Türkiye çapında yerel Çiçekçiler ile doğrudan temas halinde alışveriş sağlayan yeni ve benzersiz bir web sitesidir. Sevdikleriniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun yerel Çiçekçiler sayesinde Çiçek Siparişi  Gönderverebilirsiniz.  Web sitesinde bulunan tasarımlar ile beğendiğiniz çiçekleri online çiçek siparişi ile gönderebilirsiniz. Cicekbahcem.com ekibi sevdiklerinize güzel ve taze çiçek sunmak için bekliyor. Biz, mükemmel müşteri hizmetleri ve ürünlerle sizin adınıza Çiçek Gönderimi sağlamak için, hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz. 

3 Adımda Çiçek Gönderime

Çiçek araması   1. Adım: Çiçek Aramak

CicekBahcem.com Web Sitesinin sağ üst köşesinde bulunan arama butonuna aradığınız çiçeğin ismini, özelliğini, adını, kod numarasını yazarak kolay bir şekilde çiçeğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra  hangi çiçeği seçmeye karar veremiyorsanız, sol kategorilerden dilediğiniz seçerek aramayı tamamlayabilirsiniz..

 

 

 

 

 

Çiçek Gönderme    2 Adım: Seçilen Çiçek Hakkında

 

Siteden çiçeği seçtiniz ve bu çiçek hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz, seçimin hemen ardından ürünün altında hızlı bilgilendirme yapılmıştır. Bunun dışında çiçek hakkında yapılan yorumları çiçek özelliklerini ve çiçeğin gideceği il ve ilçe ve teslimat tarihi girmelisiniz. Bu bilgilerin doğru olması sizin göndereceğiniz siparişin zamanında teslim edilmesi sağlar. 

 

 

 

 

Çiçek Sepete Ekleme    3. Adım: Çiçek Gönder Ve Fatura Bilgileri

 

 

Çiçeği beğendikten sonra karşınıza gelen ekran. Bu kısımda size çiçek teslimatı hakkında bilgi sunabilmemiz için iletişim bilgileriniz, çiçeğin gideceği adres, üzerine yazılacak not  kısmı bulunmaktadır. Eğer fatura bilgilerinizi doldurursanız çiçek gönderiminin faturasını vermiş olduğunuz adrese gönderiyoruz.