Kız İsteme Çiçekleri

51 Ürün(ler)

sayfa başı

51 Ürün(ler)

sayfa başı

Kız İsteme Çiçekleri ve Söz Çiçekleri

Çiçek Bahçem çiçek siparişi hizmeti yardımıyla bugün, kız isteme çiçekleri ve söz çiçekler için özel tasarlanmış güzel bir çiçek siparişi verin. Herhangi bir zamanda bu özel gün için çiçek sürprizlerle daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Kız isteme merasimi için hızlı ve kolay kız isteme çiçekleri ile çiçek göndermi artık çok kolay.

Kız İsteme Çiçekleri nasıl olmalı?

Kız isteme çiçekleri ve söz çiçekleri size en esneklik vermek için iki benzersiz yöntemler kullanarak çiçeklerimiz teslim edilir. Eğer teslim tarihinden birkaç gün önce sipariş ederseniz, çiçekleriniz merkez çiçek tasarım atölyemizden hazırlanacak ve seçtiğiniz adrese teslim edilecektir. Alternatif olarak, acele gelmesi için bir çiçek gerekiyorsa, hızlı bir şekilde hazırlanarak ve özel servis elamanlarımız ile zamanında çiçek siparişini teslim etmek için size özel servisimiz yardımcı olacaktır.

Başlamadan önce

Kız isteme çiçekleri, ilk olarak tazeliğini koruması için hazırlanacağı zaman planlanır ve ardından çiçek seçimi yapılmalıdır. Unutmayalım ki tüm çiçekler kız isteme için kullanılabilir. Türkiye'de genelde Kız isteme çiçekleri için kullanılan çiçekler en çok tercih sırasına göre;

 • Kırmızı Gül ( Kırbir Kırmızı Gül, Yirmibir Kırmızı Gül) 
 • Beyaz Gül
 • Beyaz Lilyum

Sitemizde "Kız İsteme Çiçekleri" sayfanmızdan sizin için hazırladığımız çiçeklerden seçim yapmanız gerekmektedir. Bu seçimi yaparken müşteri hizmetlerimiz aracığılı ile uzman çiçekçi ustalarımızın deneyimlerinden yararlanabileceğinizi unutmayın. 

Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru varsa lütfen +903124821010

Talimatlar

Kız İsteme Çiçekleri İçin Sipariş Verme Nasıl Yapılır. 

 1. CicekBahcem.com sayfasını açın.
 2. Sayfada üst alanda yer alan "Gönderimine Göre" altında yer alan yer alan "Kız İsteme Çiçekleri" tıklayın gelen sayfada yer alan çiçekllerden birini seçin.
 3. "Kız İsteme Çiçekleri" sayfamızdan beğendiğiniz çiçeğin altında Ayrıntılar'ı tıklayın. 
  • Çiçek hakkında bilgilere + Teslimat  işlemiyle ilgili ayrıntılar için bkz. Detay.
 4. Tüm teslimat ile ilgili bilgiler ve çiçek hakkında bilgiler burada yer almaktadır.
 5. Daha sonra çiçek için gerekli saat ve tarih bilgisini oluşturun ( İstemeye gitmeden yarım saat öncesini seçin) Bu aşamadan sonra sepete ekleyerek kız isteme çiçeğinin geleceği adresi yazabilirsiniz.
 6. Ödem için gerekli bilgileri dikkatli bir şekilde doldurun.
 7. Tamamla'yi tıklayın.