TBMM Çiçekçi - Meclise Tebrik - Milletvekilline Çiçek Gönder

TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi çiçek gönder

Yüce Türkiye Büyük Millet Meclisi çiçek siparişi artık çok kolay. Meclisimizin sayın millet vekillerine özel olarak hazırlanmış kategoriden çiçek seçimi yaparaki bizleri temsil ettikleri yüce meclisimizin odalarını güzelleştirin. Birbirinden güzel saksı çiçekleri ve arajmanlar ile hazırlanmış çiçeklerimizi, yoğun sitres atltında çalışan emek veren vekillerimin bir an olsun yüzlerini gülümsetmek için sakı çiçekleri, aranjmalar ve orkideler  ile gülümsetmek çok ta zor değil. Hemen güzel çiçekler arasından bir çiçek seçerek zamanıda teslim edilmesi için online olarak sipariş verebilirsiniz. 

TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sevgini gönder

TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi çiçek siparişi hizmetimizle, çiçeklerinizi  istediğiniz adrese teslim edebiliriz. Çiçekleriniz çiçek oluşturma merkezimizde özenle hazırlanarak ve daha sonra seçtiğiniz adrese çiçek servis elemanlarımız ile gönderilecektir. Alternatif olarak, çiçek siparişinizi, merkez çiçek atölyemizden çiçeğinizi gönderilecektir.

Hızlı TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi çiçek göndermek istiyorsanız, işte önemli bilgiler:

  • 19:00'dan önce Hafta içi siparişinde aynı gün teslimat yapılır.
  • Salı ve Cuma günleri arasında veya pazar günleri aynı gün teslimatlar için 19:00'dan önce sipariş verin.
  • Cumartesi günleri aynı gün teslimatlar yapmak için 10:00* önce sipariş verin.
  • Aynı gün en iyi fiyatlar için çiçek siparişinizi için 19:00* dan önce siparişi verin.

TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne çiçek gönderebilir misin?

TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne çiçek göndermek bizim işimiz. Özel teslimat ile ekstra şaşırtıcı bir sürpriz yapmak için bol seçenekler var. Eğer çikolata seven birini biliyorsanız bizim seçkin çikolata ürün yelpazesine sahip özel ekstra ürünler ile çiçek siparişini özel bir hale getirin.