Rize Çiçek Siparişi, Rize'de Çiçekçi

Rize'nin Her Yerine
Taze Güzel
Çiçekler Gönder

Hızlı ve Zamanında Çiçek Siparişi     Aynı Gün Hızlı Teslimat
Taze Ve Güzel Çiçekler     Taze ve Güzel Çiçekler
 Uzman Çiçekçi     Uzman Çiçekçi Kadrosu

Rize Çiçek Siparişi

Rize Çiçek Siparşi

Rize çiçek sipariş ile değer verdiklerinizin yüzünde bugün tatlı bir gülümseme yaşatın. Çiçek Bahçem her zaman en özel günler için taze çiçekler ile sürpriz yapabilirsiniz. Kolay bir çiçek siparişi için dağlık şehirin her yerine çiçek gönderimiz hizmeti sunmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Çiçekler ile gönderilen duygular, sevdiğiniz birini fiziksel olarak hatırlatmanın en büyülü bir yolu olduğunu söylemek abartı olmayacaktır. Doğum günü, Yıldönümleri ve Düğünleri normal mutluluktan daha mutlu hale getirmek için çiçek siparişinden daha mükemmeli yoktur. Nasıl çalıştığını siz değerli müşterilerilemize açıklayalım.

Rize'ye Çiçek Gönder Ama Nasıl?

En fazla 5 tıklama yaparak, size Ride çiçek siparişi teslimatı ile sevdiklerinize sizin seçtiğiniz, birbirinden güzel çiçekleri gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey:

    1.  Alıcı sevdiği veya seveceği bir çiçek seçin? - Gül, Orkide, Gerbera, Krizantem veya diğer çiçeklerde birini. Hangisini seçeceksin?
    2.  Teslimat tarihinizi seçin. - Çiçek Siparişlerini 3 aya kadar önceden planlayabilirsiniz.
    3.  Çiçek teslimatını yapacağımız adresi bize söyleyin - 1500'den fazla çiçekçi ustamız ile tüm şehirlere çiçekleri en harika şekilde teslim edebileceğimizi biliyor muydunuz? 
    4.  Çiçek siparişi gönderimine eşlik etmesi için isteğe bağlı bir not yazın - Endişelenmeyin bedava! :)
    5.  Ayrıca bizim özel ek ürünlerden biriyle daha da özel sürpriz bir çiçek siparişi haline getirebilirsiniz. - Çikolata, Özel Kart gibi.

Rize Çiçek Sİparişi Çiçek Bahçem İle Nasıl Yapılacak?

Mümkün olan en kısa sürede, Türkiye'de en geniş çiçekçi dağıtım ağımız ile size en kaliteli hizmeti sunabilmek için, çiçekleri Rize'de iki farklı şekilde gönderiyoruz. 

Rize Aynı Gün Çiçek Siparişi

Son dakika hatırlanan çiçek siparişi ile sürpriz yapabilirsiniz. Rize'de 24 saat çiçek teslim edebilirsiniz. Hızlı Rize çiçek siparişi teslimatı yapmak istiyorsanız, sadece bu ipuçlarını izleyin:

    1. Aynı gün teslimatlar için 19:00* saatine kardar hafta içi hergün sipariş verebilirsiniz.
    2. Hafta sonu için, aynı gün çiçek siparişi 20: 00*  saatine kardar sipariş verebilirsiniz.
    3. Ne yazık ki, Rize saat 22:00* 'dan sonra çiçek teslimatı yapmıyoruz.

Rize Çiçekçi Deyatları

Çiçekçi dünyasında tüm Türkiye'de özenle seçilmiş çiçekçi ve ustaları ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Talimatlarınıza göre yetenekli bir çiçekçi tarafından teslim edilecek uygun çiçekleri sevdikleriniz için özenle hazırlıyoruz. Rize'de Çiçek Bahçem ile en güzel çiçekleri, sizin adınıza taze ve zamanında çiçek siparişi teslimatı ile harika bir hizmet yaşatmak için ve yaşamak için en iyisini yapmaya hazırız. Bu bizim garantimiz!

 En popüler hedeflere çiçek gönder