Prensesim, Canlı Kaktüs Teraryum

Seramik özel saksı içine hazırlanmış şık bir çiçek ile sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Saksı içine özel kaktüsler ve minyatür objelerle hazırlanmış güzel bir hediye olan bu çiçeği sizde sevdiklerinize online çiçek siparişi ile gönderebilirsiniz.
Ürün Kodu: TER224

Durumu: Stok mevcut değil

155,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Prensesim, Canlı Kaktüs Teraryum

Seramik özel saksı içine hazırlanmış şık bir çiçek ile sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Saksı içine özel hkaktüsler ve minyatür objelerle hazırlanmış güzel bir hediye olan bu çiçeği sizde sevdiklerinize online çiçek siparişi ile gönderebilirsiniz.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Seramik Saksı
  • Obje Figürler
  • Kaktüsler

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.

  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.

  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.

  • Çiçek gönder medde, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

 Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Prensesim, Canlı Kaktüs Teraryum
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.