Özel Dekoratif Vazoda Vresia Saksı Çiçeği

Vresia özel günlerde özellikle talep edilen hem dekoratif vazosu ve görünüşü nedeni ile tercih edilen bu çiçek ile sevdikleriniz özel günlerinde onlara güzel bir sürpriz yaparak, kendinizi hatırlatabilirsiniz
Ürün Kodu: SAKD112

Durumu: Stok mevcut değil

395,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Özel Dekoratif Vazoda Vresia Saksı Çiçeği

Vriesta devlet atamalarında yada millet vekili seçimlerinde özellikle talep edilen hem dekoratif vazosu ve hemde görünüşü nedeni ile tercih edilen bu çiçek ile sevdikleriniz özel günlerinde onlara güzel bir sürpriz yaparak, kendinizi hatırlatabilirsiniz.Vriesta çiçeği sipariş etmek için bir diğer neden ise Bulunduğu ortamı tropik bir ortama çeviren bu eşsiz çiçek simdi sizlerle.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Özel Desenli Vazo
  • Vresia Saksı Çiçeği

Teslimat Koşulları 

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Özel Dekoratif Vazoda Vresia Saksı Çiçeği
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.