New Design İdeas Sukulent Aranjmanı ( Kırmızı Vazo)

New Design İdeas Sukulent Aranjmanı Sizin eş ruhunuz, kalbinizin diğer aynası... Sevgilinizin yüzündeki muhteşem ışıltıya şahit olmak kadar güzel bir duygu yoktur. Biricik aşkınıza unutulmaz bir an yaşatmak ister misiniz?
Ürün Kodu: SUKU104

Durumu: Stok mevcut değil

485,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

New Design İdeas Sukulent Aranjmanı ( Kırmızı Vazo)

New Design İdeas Sukulent Aranjmanı Sizin eş ruhunuz, kalbinizin diğer aynası... Sevgilinizin yüzündeki muhteşem ışıltıya şahit olmak kadar güzel bir duygu yoktur. Biricik aşkınıza unutulmaz bir an yaşatmak ister misiniz? Dekoratif desenli vazo içinde 11 adet kırmızı gül aranjmanı. Birinci kalite çiçekler ile hazırlanmış bu büyüleyici  aranjmanı, sevdiklerinize hediye ederek onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Sukulenlerin ihtişamı ile bu karşı konulmaz özelliği Desenli vazo bir adım yukarı taşıyın. Aranjmanda kullanılan bu iki özelliği en güzel biçimde gözler önüne seren bu özel aranjman özel günlerde çiçek gönderimi için birinci kalite New Design İdeas Sukulent Aranjmanı, sevdiklerinize çiçek siparişi verip, çiçek gönder menin keyfe dönüştüğü çiçekçi.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • 4 Adet Kaktüs
  • 1 Adet Kalancuha

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek göndermi, çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir. Bu değişiklikler daha iyi ve daha kalitesi kullanılarak, bilgi verilmeden değiştirilebilir.

Devamı

 

Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları (1)
fdff
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
hangi boy cam?belirtilmemiş! Yorumlayan: **
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: New Design İdeas Sukulent Aranjmanı ( Kırmızı Vazo)
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri
Diğer müşterilerimiz bu ürüne şu etiketleri koydular:

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.