My Princess, Orange Fincan Obje Teraryum

Büyük boy fincan görünümlü obje saksı içerisine hazırlanmış çok şık bir çiçek. Sizin için değerli olan sevdikleriniz evinde içi salonda yada mutfaktya veya iş yerleri gibi alanların tümünde dekoratif olarak özel bir görünümü olacak bu çiçekği sipariş ederek mutlu edebilirsiniz.
Ürün Kodu: TER221

Durumu: Stok mevcut değil

345,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

My Princess, Orange Fincan Obje Teraryum

Büyük boy fincan görünümlü obje saksı içerisine hazırlanmış çok şık bir çiçek. Sizin için değerli olan sevdikleriniz evinde içi salonda yada mutfaktya veya  iş yerleri gibi alanların tümünde dekoratif olarak özel bir görünümü olacak bu çiçekği sipariş ederek mutlu edebilirsiniz.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Büyük Boy Orange Fİncan
  • Obje Figürler
  • Kaktüsler

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.

  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.

  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.

  • Çiçek gönder medde, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

 Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: My Princess, Orange Fincan Obje Teraryum
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.