My Love Teraryum

Elma teraryum özel cam içine hazırlanmış şık bir teraryum. My Love teraryum ile sevgililer gününü ve diğer özel günleriniz için özenle hazırlanmış şık bir teraryum.
Ürün Kodu: TER182

Durumu: Stok mevcut değil

115,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

My Love Teraryum

Elma teraryum özel cam içine hazırlanmış şık bir teraryum. My Love teraryum ile sevgililer gününü ve diğer özel günleriniz için özenle hazırlanmış şık bir teraryum. Sevdiklerinizin doğum günününde, yeni işe başlanğıcında yada yıl dönümlerinizde hediye edebileceğiniz güzel bir çiçektir. 

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Elma Teraryum Cam 
  • Terayum figur ve çiçekleri 

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: My Love Teraryum
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.