Mevsim Güzeli

Çiçekleri hediye olarak vermek, sevgi ve takdirden sempati ve başsağlığına kadar çeşitli duyguları ifade edebilen zamansız bir gelenektir. Bu güzel çiçekler evinize renk ve koku katacak güzel ve sağlıklı hüsnü yusuf çiçekleri sipariş edebilir ve tadını çıkarabilirsiniz.
Ürün Kodu: KIR53

Durumu: Stok mevcut değil

265,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Mevsim Güzeli

Çiçekleri hediye olarak vermek, sevgi ve takdirden sempati ve başsağlığına kadar çeşitli duyguları ifade edebilen zamansız bir gelenektir.  Bu güzel çiçekler evinize renk ve koku katacak güzel ve sağlıklı hüsnü yusuf çiçekleri sipariş edebilir ve tadını çıkarabilirsiniz.


Birinci sınıf kalitede çiçekler kullanılmaktadır.

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • Hüsnü Yusuf Çiçekleri

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, iş yerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Teslimat Şatları

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Mevsim Güzeli
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.