La Blanche - Kokulu Lavanta

Şık vazosunda kırmızı kalp figürü ile kokulu lavanta sevgili için özel hazırlanmış bu çiçekle güzel bir sürpriz yapmaya nedesiniz.
Ürün Kodu: LAV101

Durumu: Stok mevcut değil

99,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

La Blanche - Kokulu Lavanta

Şık vazosunda kırmızı kalp figürü ile kokulu lavanta sevgili için özel hazırlanmış bu çiçekle güzel bir sürpriz yapmaya nedersiniz. Lavanta kukusu ile kendine hayran bırak bu şık çiçek şimdi cicekbahcem.com fırsatıyla siz sevdiklerinize zamanıda ve hızlı çiçek siparişi ile teslim edilecektir. Sevdiklerinizin doğum günü, yeni iş başlama sevinçlerinde ve özel güzenlerinizde tartışılmaz hediyeniz olacaktır. 

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Kalpli desenli vazo

  • Kokulu Lavanta

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.

  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.

  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.

  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: La Blanche - Kokulu Lavanta
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.