Kırçıllı AÇELYA Saksı Çiçeği Siparişi

Kırçıllı renkli pembe acelya saksı çiçegi isteyen ve uzun zaman yaşaması ile sevdiklerinizin ev ve burolarına renk katarak herkese huzur veren açelya.
Ürün Kodu: SAK221

Durumu: Stok mevcut değil

132,38 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Pembe Çiçekli Acelya
Kırçıllı Açelya saksı çiçeği yeşil yaprakları ve pembe çiçekleri muhteşem çiçek görenleri kendine hayran bırakacak bir saksı çiçeği. Sevdiklerinizle bu mutluluğu paylaşmaya ne dersiniz. CicekBahcem.com'ndan seçeceğiniz saksı çiçekleri ile onların hayatınada mutluluk katalım.

Stok durumuna göre renk ve görselinde farlılıklar müşteriye sorulmaksızın degişiklik olabilir. Acelya Müşterilerimize gonca şeklinde teslimat yapılır acmış şekilde acelya teslimi yapılmamaktadır.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır
* Çiçek yüksekliği yaklaşık 35cm dir
* 1 Adet Kırçıllı Açelya Saksı Çiçeği
* Dış Sarımda Beyaz Saten,Tül kullanılmaktadır.
Teslimat Koşulları
* Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
* Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
* Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
* Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Kırçıllı AÇELYA Saksı Çiçeği Siparişi
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.