Karışık Mevsimin Kokulu Çiçeği Frezya

Bu renkli firezya sevdiklerinize sarılmak kadar özel! Seramik cam vazo içine uzman çiçekçilerimiz tarafından hazırlanmış, güzelliği ve cazibesi ne kadar uzakta olursa olsun, kendinizi ifade yardımcı olacaktır.
Ürün Kodu: FR105

Durumu: Stok mevcut değil

153,14 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Karışık Mevsimin Kokulu Çiçeği Frezya, Online Çiçekçi

Bu renkli firezya sevdiklerinize  sarılmak kadar özel! Seramik cam vazo içine uzman çiçekçilerimiz tarafından hazırlanmış, güzelliği ve cazibesi ne kadar uzakta olursa olsun, kendinizi ifade yardımcı olacaktır.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Mor Firezya: 10 Adet
  • Sarı Firezya : 15 Adet
  • Beyaz Firezya: 15 Adet
  • Seramik Vazo
  • Cipsofilyalar- ve yeşillik

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları (3)
Teşekkürler
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Zamanında ve sorunsuz teslimat. Teşekkürler Yorumlayan: Serhan Yabacı
Erdal
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Merhabalar, hizmetinizi ilk defa kullandım ve çok memnun kaldım...klasik yöntemlere alışkın, yüzyüze alışverişi rutin kullanan biri olarak; hizmetinizin her aşamasında bilgilendirilmekten,ödeme ve sipariş kolaylığından,hızınızdan çok mutlu oldum....seçtiğim ürün ve giden ürün kalitesininde aynı olup olmadığı endişesinide teşekkür ile geri dönülmesinde :)) ortadan kaldırdınız. Emeği geçen herkese teşekkürler....kullanmaya devam edeceğim. İyi olan her kişi ve kurum iltifatla ödüllendirilmeli ki iyi olmaları uzun soluklu olsun....başarılar Yorumlayan: Vehbi
Tanrıverdi
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Çok değer verdiğim bir insanın doğum günüydü, son anda hatırladım. tam zamanında yetiştirdiniz. Çok teşekkür ederim. Yorumlayan: Sultan
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Karışık Mevsimin Kokulu Çiçeği Frezya
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.