Gri Büyük Helen Obje İçinde Kaktüs

Helen obje saksı içine en özel kaktüs türlerinden hazırlanmış şık bir tasarım. Helen vazo içinde sevdiklerinize güzel bir çiçek siparişi vermek isterseniz sizleri çiçek bahçemin en güzel tasarımları incelemeye davet ediyoruz. Çiçek siparişi konusunda uman ekibimiz sizlerle.
Ürün Kodu: HEL107

Durumu: Stok mevcut değil

245,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Beyaz Helen Obje İçinde Kaktus

Helen objeli saksı içine en özel kaktüs türlerinden hazırlanmış şık bir tasarım. Helen vazo içinde sevdiklerinize güzel bir çiçek siparişi vermek isterseniz sizleri çiçek bahçemin en güzel tasarımları incelemeye davet ediyoruz. Çiçek siparişi konusunda uman ekibimiz silerle. 

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Kaktüs
  • Helen Büyük Obje Saksı

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.

  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.

  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.

  • Çiçek gönder medde, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdele, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

 Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Gri Büyük Helen Obje İçinde Kaktüs
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.