Dekoratif Vazoda Pembe Ortanca (Hydrangea)

Sevginizi ve tutkunuzu ortanca saksı çiçeğinden daha iyi göstermenin daha iyi bir yolu yoktur. Dekoratif vazoda ortanca çiçekleri ile, sevginin her gün her saat seninle olduğunu göstermek için mükemmel bir numara var.
Ürün Kodu: SAKD102

Durumu: Stok mevcut değil

450,00 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Dekoratif Vazoda Pembe Ortanca (Hydrangea)

Sevginizi ve tutkunuzu ortanca saksı çiçeğinden daha iyi göstermenin daha iyi bir yolu yoktur. Dekoratif vazoda ortanca çiçekleri ile, sevginin her gün her saat seninle olduğunu göstermek için mükemmel bir numara var. Bu ortanca saksı çiçeği bir dönüm noktası. Anneler günü için mükemmel bir sürpriz yapın ya da sevginizi mümkün olan en net şekilde ilan edin.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Ürünler Kullanılır

  • Dekoratif Desenli Vazo
  • Pembe Ortanca Çiçeği

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek göndermi, çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir. Bu değişiklikler daha iyi ve daha kalitesi kullanılarak, bilgi verilmeden değiştirilebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Dekoratif Vazoda Pembe Ortanca (Hydrangea)
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.