Cam Vazo da Kokulu Sarı Firezya (Freesia)

Bugün hemen teslim! Ücretsiz kargo!
Cam vazo ile sevdiklerinizi kalbini fethedin. Özel cam vazo da Kokulu Firezya (Freesia) lardan hazırlanmış özel tasarım çiçek aranjmanı. Duyguların en sıcak anlamı taşıyan Firezya larla onlara sıka bir sevgi dolu bir gülümseme gönderin. Doğum gününe çiçek mi düşünüyorsunuz? Yada yıldönümü gibi özel günlerinde özel bir hediyemi düşünüyorsunuz? Yapmanız gereken onun yüzünü gülümsetecek birkaç adım tamamlamak.
KULLANILAN MAZEMELER
-Firezya
-Cipsofilyalar
-Cam Vazo
-Kurdele ve Yeşillikler
Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.
Ürün Kodu: FR107

Durumu: Stok mevcut değil

47,99 TL +KDV
56,63 TL KDV Dahil
Ürün Açıklaması
Detaylar
Bugün hemen teslim! Ücretsiz kargo! Cam vazo ile sevdiklerinizi kalbini fethedin. Özel cam vazo da Kokulu Firezya (Freesia) lardan hazırlanmış özel tasarım çiçek aranjmanı. Duyguların en sıcak anlamı taşıyan Firezya larla onlara sıka bir sevgi dolu bir gülümseme gönderin. Doğum gününe çiçek mi düşünüyorsunuz? Yada yıldönümü gibi özel günlerinde özel bir hediyemi düşünüyorsunuz? Yapmanız gereken onun yüzünü gülümsetecek birkaç adım tamamlamak. KULLANILAN MAZEMELER -Firezya -Cipsofilyalar -Cam Vazo -Kurdele ve Yeşillikler Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Cam Vazo 

Kurdele ve Yeşillikler

Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Cam Vazo da Kokulu Sarı Firezya (Freesia)
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri
Diğer müşterilerimiz bu ürüne şu etiketleri koydular:

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.