Cam Vazo da Kokulu Beyaz Firezya (Freesia)

Cam vazo ile sevdiklerinizi kalbini fethedin. Özel cam vazo da Kokulu Firezya (Freesia) lardan hazırlanmış özel tasarım çiçek aranjmanı. Duyguların en sıcak anlamı taşıyan Firezya larla onlara sıka bir sevgi dolu bir gülümseme gönderin. Doğum gününe çiçek mi düşünüyorsunuz? yada yıldönümü gibi özel günlerinde özel bir hediyemi düşünüyorsunuz? Yapmanız gereken onun yüzünü gülümsetecek birkaç adım tamamlamak.
Ürün Kodu: FR110

Durumu: Stok mevcut değil

555,29 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Cam Vazo da Kokulu Beyaz Firezya (Freesia)

Cam vazo ile sevdiklerinizi kalbini fethedin. Özel cam vazo da Kokulu Firezya (Freesia) lardan hazırlanmış özel tasarım çiçek aranjmanı. Duyguların en sıcak anlamı taşıyan Firezya larla onlara sıka bir sevgi dolu bir gülümseme gönderin. Doğum gününe çiçek mi düşünüyorsunuz? Yada yıldönümü gibi özel günlerinde özel bir hediyemi düşünüyorsunuz? Yapmanız gereken onun yüzünü gülümsetecek birkaç adım tamamlamak.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Firezya -Cipsofilyalar
  • Cam Vazo
  • Kurdele ve Yeşillikler

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları (2)
Güzel
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Teslimat çok geç olsada çiçekler harika görseldekinin aynısı gitti. Tazeliği kokusu mükemmel. Yorumlayan: E..Z
çiçek kokulu teşekkürler :-)))
Fiyat
Teslimat Hızı
Tazeliği
ürünü yakından görme şansım olmadığı için görselliği hakkında yorum yapamayacağım ama teslimat hızı için hatta dayanamayıp aradığımda gayet kibar karşılandığım için çok çok teşekkür ederim. çiçeğim karşı tarafı çok memnun etmiş. Tekrar teşekkürler... Yorumlayan: sinem
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Cam Vazo da Kokulu Beyaz Firezya (Freesia)
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.