Beyaz Eğimli Orkide - Dekoratif Vazoda

Beyaz Eğimli Orkide Dekoratif Vazoda hazırlanmış şık bir tasarım. dekoratif vazonun içine çiçekler eşliğinde hazırlanmış orkide aranjmanı. Özlemin'in simgesidir orkideler, karşı konulamaz, akla gelen ilk hediyedir orkide, o zaman sevdiklerinizin yüzünü gülümsetmek için orkide siparişinizi bekliyor.
Ürün Kodu: ORKD102

Durumu: Stok mevcut değil

830,08 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Beyaz Eğimli Orkide -  Taş Dekoratif Vazoda

Beyaz Eğimli Orkide -  Dekoratif Vazoda hazırlanmış şık bir tasarım. dekoratif  vazonun içine  çiçekler eşliğinde hazırlanmış orkide aranjmanı. Özlemin'in simgesidir orkideler, karşı konulamaz, akla gelen ilk hediyedir orkide, o zaman sevdiklerinizin yüzünü gülümsetmek için orkide siparişinizi bekliyor. Sevdiklerinize çiçek çeşitlerinden Beyaz Eğimli Orkide -  Ayaklık Dekoratif Vazoda, çiçek çeşitleri ile sevdiklerinize çiçek siparişi vermeniz için özel çiçekler tasarladık.  Birbirinden güzel anneler için özel tarım çiçeklerimiz için cicekbahcem.com Anneler günü çiçek kategorimizi ziyaret edin. 

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Beyaz Eğimli Orkide
  • Dekoratif Taş Vazo

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek göndermi, çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir. Bu değişiklikler daha iyi ve daha kalitesi kullanılarak, bilgi verilmeden değiştirilebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Beyaz Eğimli Orkide - Dekoratif Vazoda
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.