İkili Şeflera Saksı Çiçeği

İkili Şeflera saksı çiçeği ile sizde unutulmaz bir anı hediye etmek isterseniz tam size göre bir çiçek. Bakım ve dayanıklılığı ile bilinen şeheflara çiçekleri çok su istemez. Bu nedenle ofis ve dükkan için ideal bir bitkidir.
Ürün Kodu: DB1369

Durumu: Stok mevcut değil

395,59 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

 Şeflera Saksı Çiçeği (Schefflera)

Görüntüsü ile herkesi hayran bırakan özel bir çiçek. DÜğün açılış ve yeni iş yeri kutlamarında, herzaman sizi hatırlayacak bir hediye vermek isteyen müşterilerimiz hazırlanmış şık bir saksı çiçeği. İkili Şeflera saksı çiçeği ile sizde unutulmaz bir anı hediye etmek isterseniz tam size göre bir çiçek. Bakım ve dayanıklılığı ile bilinen şeheflara çiçekleri çok su istemez. Bu nedenle ofis ve dükkan için ideal bir bitkidir. 

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Saksı Çiçekleri

  • Şeflera Saksı Çiçeği (Schefflera) 80 cm
  • Beyaz Dış Sarım Kullanılmakta

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: İkili Şeflera Saksı Çiçeği
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.