Akvaryum Vazo İçinde Renkli Jerbera

Renkleriyle sizleri büyüleyen ve uzun vazo ömrüyle mekanınıza ahenk katan güzel bir çiçek jerbera aranjmanı. Girdikleri her ortama muhteşem bir hava katan gerbera çiçekleri, size mutluluk veren harika bir çiçektir. Sevdiklerinizle bu mutluluğu paylaşmaya ne dersiniz. CicekBahcem.com'dan seçeceğiniz çiçekler ile onların hayatına mutluluk katalım.
Ürün Kodu: TG168

Durumu: Stok mevcut değil

327,48 TL
Ürün Açıklaması
Detaylar

Renkli Gerbera Çiçekleri

Renkleriyle sizleri büyüleyen ve uzun vazo ömrüyle mekânınıza ahenk katan güzel bir çiçek jerbera aranjmanı. Girdikleri her ortama muhteşem bir hava katan gerbera çiçekleri, size mutluluk veren harika bir çiçektir. Sevdiklerinizle bu mutluluğu paylaşmaya ne dersiniz. CicekBahcem.com'dan seçeceğiniz çiçekler ile onların hayatınada mutluluk katalım.

Siparişlerde 1. Sınıf Kalitede Çiçekler Kullanılır

  • Kırmızı Jerbera: 3 Adet
  • Beyaz Jerbera: 3 Adet
  • Pembe Jerbera: 3 Adet
  • Cipsofilya, Yeşillik ve Kurdela 

Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Devamı

Müşteri Yorumları
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz: Akvaryum Vazo İçinde Renkli Jerbera
Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *
 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız
Fiyat
Tazeliği
Teslimat Hızı
Ürün Etiketleri
Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.